מאמרים

רשימת המאמרים שלנו שפורסמו באתרים שונום:


שילוח בינלאומי של מטענים
אחת המגמות הדינמיות ביותר בעסקים היא לספק שירותי שילוח בינלאומי, אשר נרחב בביקוש במגזר הפרטי והן של החברות. ללא שירות זה, קשה לדמיין את תהליך מסירה של סחורה מספקים למשווקים. לפי סוגים שילוח מתחלק לשילוח אווירי, שילוח קרקעי והכי נפוץ הוא שילוח ימי. הפופולריות זאת נובעת בשל הנוחות שלה במחירים סבירים, כמו כן סחורות ניתן לשלוח כמעט לכל מקום.

למאמר המלא לחצו כאן >>>


קשיים בהובלות ובמעבר דירה
גם אם אתה חולם זמן רב על מעבר דירה או בית חדש, ולבסוף קיבלת את ההזדמנות, עדיין תהייה מוכן למהלך הלא כל כך פשוט. כל מה שאתה צברת (רכושך) צריך לא רק להעביר ממקום למקום למרחק מסוים. כדי לשמור חפצים בהובלה, הם צריכים להיות מסודרים וארוזים באיכות גבוהה. איך אתה עושה זאת? אופן השימוש בחומר? היכן למצוא המובילים אמינים ורכב המתאים? איך לפתור את כל הבעיות האלה ולא לזרוק כסף לאוויר?

למאמר המלא לחצו כאן >>>


הובלות – עזרה או בעיה?
אינני רוצה להפחיד אותם אנשים בעלי יוזמה שרוצים לעשות עסקים – ידוע היטב כי מחכות להם הרבה מכשולים – אבל אולי זה יהיה שימושי כדי להזכיר לאותם אנשי העסקים בעתיד, אילו החיים קלים מחכים להם, ולכל השאר, החושבים כי חיי היום יום הקפיטליסטיות שלווה ונעימה, כדי להראות עד כמה הם טועים. לדוגמה, נסתכל לרגע על נושאים כגון הובלות.

למאמר המלא לחצו כאן >>>